Вчитель з Вінниці виборов приз глядацьких симпатій

Вчитель з Вінниці виборов приз глядацьких симпатій
Приз глядацьких симпатій Global Teacher Prize Ukraine 2019 отримав Олег Слушний Об этом сообщает metronews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Найкращим вчителем України за народним голосуванням на сайті 1+1 став Олег Слушний, який набрав 27% голосів. Він отримав приз глядацьких симпатій Global Teacher Prize Ukraine 2019 та освітню подорож.


Переможець полетить переймати досвід у закордонних колег. Про це інформує портал Освітарія, повідомляє «Главком».


Народного улюбленця обирали з середини вересня. Усього проголосували близько 500 тисяч користувачів сайту ТСН. Українці обирали найнатхненнішого, найдушевнішого, наймрійливішого чи найщирішого вчителя України 2019 року серед десяти педагогів-новаторів — фіналістів премії.
Олегу Слушному 33 роки. Він учитель інформатики з Вінниці, який вивчився на IT-шника та вирішив навчати дітей.


За 15 років педагогічного стажу талановитий учитель підготував 24 переможців міських олімпіад, 7 переможців обласного етапу всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та 23 переможців інших конкурсів різних рівнів. Із 2011-2012 н.р. пан Олег став керівником шкільного гуртка «Паскаль» для учнів 10-11-х класів. Він також переміг на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник».


На його заняттях діти вивчають основи програмування, поглиблюють свій рівень володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, знайомляться з програмним забезпеченням для проведення наукових досліджень і розрахункових робіт.


Невтомний вчитель є керівником Школи комп’ютерної грамотності вчителів, проводить майстер-класи та тренінгові заняття для колег. Став тренером центру «Суто» – Сертифіковані українські технології освіти. Пан Олег бере участь у Міжнародному фестивалі освітніх технологій «Перспектива» та Міжнародному пілотному проєкті «Освіта ХХІ сторіччя: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».


На думку турботливого вчителя, зміна клімату – одна з найнагальніших проблем людства. Саме тому він активно пропагує ідеї захисту довкілля та зменшення згубного впливу на природу.


«Уміння знаходити обдарованих та здібних дітей — це талант, вміння їх вирощувати — це мистецтво. Але найважливішою є любов до дитини.


Я вважаю, що найкращим показником успішності моїх учнів є їхня самореалізація у житті, а також правильний вибір майбутньої професії та вміння не зупинятися на півдорозі до своєї мети.Щоб дати іскру світла учням, учитель повинен увібрати в себе сонце. Саме тому весь час перебуваю в педагогічному пошуку ефективних й інноваційних освітніх технологій та методик».


Цікаво, що кожного року цю номінацію виборюють чоловіки. Минулоріч переміг Юрій Гайдученко, а в 2017 вибір країни збігся із вибором журі — і це був Паул Пшенічка.


*Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/vinnytsia/video/vchitel-z-vinnici-viborov-priz-glyadackih-simpatiy-630664.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя